About us

Passion and healthy lifestyle.

Tenis to nasza pasja i sposób na zdrowy styl życia. Odkryj z nami uroki tego sportu, popraw swoją kondycję fizyczną oraz odpocznij od codziennych zadań.

Misja – popularyzacja tenisa ziemnego wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Wizja – stać się jednym z najbardziej cenionych i odwiedzanych obiektów w Europie.

Jeden zespół jeden cel – profesjonalnie i rzetelne dzielimy się naszą wiedzą i umiejętnościami zachowując przy tym różnorodność charakterów ludzi i ich pomysłów.

Wszystkich entuzjastów tenisa zapraszamy do skorzystania z obiektów tenisowych zarówno w nowopowstałym, nowoczesnym obiekcie sportowym, jak i do gry na kortach otwartych.

[webmaster:   przydałoby się takie zdjęcie szerszego zespołu  – trenerskiego albo zarządzającego —-> ]

Zaangażowanie, pasja, odpowiedzialność

Wartości które cenimy

Nasze wartości – Jeden zespół jeden cel, zaangażowanie, pasja, odpowiedzialność, pozytywny wpływ.

 • Zaangażowanie – Chętnie podejmujemy się nowych, ciekawych zadań, które zawsze realizujemy sumiennie przy współpracy z najlepszymi
 • Pasja – nieustannie inspirujemy swoim profesjonalnym podejściem do sportu
 • Odpowiedzialność – dajemy z siebie wszystko i czujemy się odpowiedzialni za efekt końcowy
 • Pozytywny wpływ – Zarażamy pozytywną energią tworząc kulturę ciepła i przyjaźni

Trenerzy

Leszno Tenis Klub|About us

Natasza Bondarenko-Isakova

Natalia Isakova (Bondarenko) – Mistrz Sportu Związku Radzieckiego, Zasłużony Trener Ukrainy, Nagroda 2016 od ETA, Certyfikat ITF, 2 wyższe wykształcenie, dyplom trenera najwyższej kategorii, ordery i medale za zasługi dla Ukrainy ludzi, a także dla rozwoju tenisa w swoim kraju i Europie. W latach 1998-2003 – kapitan młodzieżowej drużyny narodowej. A od 2004-2009 – trener-kapitan reprezentacji Ukrainy w Pucharze Federacji ( Fed.cup) Oficjalny trener kadry narodowej na Igrzyska Olimpijskie 2008 w Pekinie. Wychowała 28 mistrzów sportu Ukrainy, 4 mistrzów sportu klasy międzynarodowej, 2 uhonorowanych mistrzów sportu.

Więcej informacji:

Wyszkoliła 2 juniorskich mistrzów Wimbledonu.
2004 – Katerina Bondarenko
2019 – Daria Snigur.

W 2008 roku moje uczennice Katerina i Alena Bondarenko zostały mistrzyniami Australian Open w parach. Oprócz półfinału Rolanda Garrosa, półfinału igrzysk olimpijskich 2008 i najlepszej pary świata przez pół roku (2008) W rankingu singli (WTA) siostry Bondarenko znalazły się w gronie 20 najlepszych tenisistów graczy na świecie.

18 uczniów grało w zespołach z uniwersytetów amerykańskich i 2 z francuskich. Od ponad 40 lat pracuje jako trener z dziećmi i dorosłymi. W 2020 roku otrzymała od prezydenta Wołodymyra Zełenskiego nagrodę – Order „Matka Bohaterka”.

Leszno Tenis Klub|About us

Iegor Gregorenko

Posiada doświadczenie w przygotowaniu motorycznym zawodników, prowadzeniu zajęć edukacyjnych poprawiających ich umiejętności oraz technikę. Jako trener ukończył ITF Kurs trenerski Lvl 1 i 2, Kurs trenerski „Play & Stay”, GPTCA – Światowe Stowarzyszenie profesjonalnych trenerów tenisa Lvl C. Członek Komitetu Tenisowego w Ukraińskiej Federacji Trenerskiej. Trener Ukraińskiej Kadry Narodowej do lat 12 (2019/2020), Trener Ukraińskiej Kadry Narodowej do lat 14  (2021), Trener Ukraińskiej Kadry Narodowej do lat 16 (2022).

Więcej informacji:

Iegor Gregorenko trenował między innymi:

 • Mykyta Mashtakov – top ranking TE U14 – 43, Top ranking ATP – 345
 • Oksana Koshman – top ranking TE U14 – 68, Top ranking TE U16 – 72, Top ranking ITF – 211,
 • Denys Klok – top ranking TE U14 – 2, top ranking ITF – 61,
 • Dmytro Sherbakov – top ranking TE U14 – 100,
 • Artem Podorozhnyi – top ranking TE U14 – 30, top ranking ITF – 150,
 • Hlib Kowalenko – top ranking TE U14 – 13, top ranking TE U16 – 110,
 • Sviatoslav Koliadynskyi – top ranking TE U14 – 35, Top ranking TE U16 – 280,
 • Dmytro Mailed – top ranking TE U14 – 152,
 • Michael Savano – top ranking TE U14 -141,
 • Ivan Osadchyi – top ranking TE U 14 – 422
Leszno Tenis Klub|About us

Piotr Adamczyk

Piotr jest absolwentem AWF w Krakowie na kierunku trenerskim. Był zawodnikiem a obecnie trenuje innych w dziedzinie tenisa. W swojej karierze współpracował z wieloma znanymi trenerami, a także zawodnikami, którzy na swoich kontach mają m.in. brązowy medal Mistrzostw Polski oraz sukcesy w turniejach organizowanych przez PZT. Uczestnictwo w wielu szkoleniach, obozach i koloniach, na których miał możliwość zdobycia doświadczenia potrzebnego w dalszej pracy.

Leszno Tenis Klub|About us

Anna Białek

Od ponad 10 lat Anna prowadzi zajęcia zgodnie z wytycznymi Tenis 10 dla dzieci młodzieży i dorosłych. Swoją rozległą wiedzę zdobyła na kortach tenisowych pod okiem najlepszych trenerów, zarówno pod względem prowadzenia zajęć, jak i doskonalenia własnej gry. Ukończyła kurs International Tennis Federation Coaching akredytowany przez Polski Związek Tenisowy. Poza tenisem Ania interesuje się również wspinaczką, bieganiem oraz aktywnie pomaga bezdomnym zwierzętom.

Leszno Tenis Klub|About us

Dominik Wrotkowski

Absolwent studiów na kierunku wychowanie fizyczne. Kursy i szkolenia z zakresu treningu personalnego oraz przygotowania motorycznego.
Dominik, pracując ze sportowcami zdobył brązowy medal 1 ligi wraz z koszykarzami Jamalex Polonii 1912 Leszno oraz wywalczył awans do TAURON 1 ligi z siatkarzami MKST Astra Nowa Sól.

Więcej info:

Sporą część czasu poświęca jednak sportowcom amatorom, którym pomaga osiągać ich własne cele oraz osobom wracającym do zdrowia po urazach. Dobrze zaplanowany trening to minimalizowanie ryzyka urazu, poprawa wydajności oraz lepsze samopoczucie.
Hasło przewodnie Dominika: „Trenuj tak, jak tego potrzebujesz, nie jak inni!”

Produkty z logo klubu

Możliwość personalizacji

Oferujemy doskonałej jakości produkty sportowe z logo naszego klubu.
Możliwość personalizacji za dodatkową opłatą. Informacja w klubie.

Produkty markowe

Doskonała jakość

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.