Graj w pickleballa!

komfortowe 3 kryte boiska

Chcesz poznać techniki gry w pickleballa?
Nie zwlekaj i zapisz się na lekcje !
Wszystkim zainteresowanym grą w badmintona zapewniamy treningi na najwyższym poziomie pod okien wykwalifikowanych trenerów. Przyjdź, spróbuj i przekonaj się, że warto!

Pickleball to nie tylko sport – to styl życia! Ta dynamiczna gra oferuje niezapomniane doświadczenia, łącząc w sobie szybkość tenisa, zwinność badmintona i taktyczne elementy tenisa stołowego. Niezależnie od Twojego wieku czy poziomu umiejętności, pickleball jest dla Ciebie! Zagraj w hali sportowej, gdzie atmosfera jest niesamowita, a emocje sięgają zenitu. Z mniejszym boiskiem i łatwiejszymi rakietkami, szybko opanujesz technikę, a jednocześnie czerpiąc radość z rozgrywki. Dołącz do społeczności pickleballa już dziś i poczuj pasję, która wciąga tysiące graczy na całym świecie!

Akademia Pickleballa

szkółka pickleballowa dla dzieci

Treningi odbywają się w grupach 2-8 osobowych z uwzględnieniem różnych poziomów zaawansowania i wieku uczestników. Do naszej akademii uczęszczają dzieci w wieku 4-18 lat.

Zapraszamy do zapisów  osoby początkujące oraz osoby grające na różnym poziomie zaawansowanym, które chcą ulepszyć swoją technikę oraz nabyć nowe umiejętności.

Zapisz się na darmową lekcję pokazową już dziś!

IMG_5939

Turnieje

Organizujemy ekscytujące turnieje z pickleballa dla dzieci, młodzieży i dorosłych! To doskonała okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności, poznać nowych przyjaciół i wziąć udział w emocjonującej rywalizacji. Bez względu na Twój poziom zaawansowania, zapewniamy, że nasze turnieje będą dostosowane do Twoich potrzeb, zapewniając niezapomniane doświadczenia sportowe.

Czekają na Ciebie fantastyczne nagrody, niezapomniane emocje i wspólnota pickleballa, która zawsze wspiera swoich uczestników. Dołącz do naszej pasjonującej przygody z pickleballem!

cennik – pickleball

Korty Przy Stadionie

dni tygodnia godziny jednorazowo karnety
poniedziałek – piątek 8:00-14:00 40 zł/ h – zł/ 10h
poniedziałek – piątek 14:00-22:00 50 zł/ h -zł/ 10h
sobota – niedziela 8:00-14:00 50 zł/ h – zł/ 10h
sobota – niedziela 14:00-22:00 40 zł/ h – zł/ 10h

 

*karnety obowiązują tylko w sezonie zimowym

Trenerzy

Leszno Tenis Klub|Dyscypliny – Pickleball

Józef Kempa

Sport to całe moje życie, a sporty rakietowe to ostatnie 25 lat. Nowa dyscyplina to nowe wyzwania. Dlatego postanowiłem rozwinąć swoje umiejętności w tym kierunku. Pickleball to dyscyplina dla każdego i gwarantuje że jak spróbujesz to nie wyjdziesz zawiedziony.