sezon letni 2024/2025

Talantiada 2024 – Leszczyńskie Topspiny Awansują do Półfinałów! 🎾
8 czerwca na kortach AZS Poznań odbyły się eliminacje regionalne Talantiady – jednego z największych turniejów tenisowych dla dzieci do lat 10 w Polsce. Nasz klub Leszno Tennis Club wystawił w tych rozgrywkach dwie drużyny: Leszczyńskie Topspiny i Leszczyńskie Asy.
👉 Leszczyńskie Topspiny w składzie:
Tymon Przybecki
Aron Śmikiel
Kornelia Szkudlarczyk
Helena Szulczyńska
👉 Leszczyńskie Asy w składzie:
Jan Wrzosek
Franciszek Nowak
Emilia Cryplis
Joanna Lewandowska
Niestety, Leszczyńskie Asy nie zakwalifikowały się do kolejnej rundy, ale walczyli jak prawdziwi wojownicy! 💪
Natomiast Leszczyńskie Topspiny zajęły 4. miejsce i awansowały do półfinałów! Brawo drużyna! 🌟 Cała ekipa pokazała najlepsze sportowe walory i ducha walki.
Specjalne podziękowania dla naszych trenerów, Egora Grigorenko i Remika Dopierały, za ich wsparcie i pracę z dzieciakami. Podziękowania w stronę firmy Toyota Mikołajczak Leszno za udostępnienie samochodów dla obu drużyn. 🚗❤️
Teraz czas na wakacyjne przygotowania, bo już 1 września widzimy się ponownie w Poznaniu na półfinałach! Leszczyńskie Topspiny, nie zwalniajcie tempa i dajcie czadu we wrześniu! My już nie możemy się doczekać! 🎉