Kozerki

KONFERENCJA NPUT

🎾📚 Wspaniała konferencja Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa i Tenisa Dziecięcego 2023! 📚🎾

Chcieliśmy się podzielić fantastyczną wiadomością! Nasza drużyna trenerów uczestniczyła w Konferencji Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa i Tenisa Dziecięcego 2023, która odbyła się w dniach 2-3 grudnia, gdzie gościem specjalnym był Kai Gerber – specjalista w dziedzinie tenisa dziecięcego.

Dzięki tej inspirującej konferencji nasi trenerzy zdobyli nową dawkę wiedzy, technik szkoleniowych i spojrzenie na najnowsze trendy w świecie tenisa. To dla nas ogromne wsparcie, aby jeszcze lepiej rozwijać umiejętności naszych zawodników.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę naszego partnera, Toyota Mikołajczak Leszno , która umożliwiła wygodną podróż na szkolenie.

Dziękujemy za możliwość uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu! 🌟🎾💪 Nie możemy się doczekać, aby podzielić się nowymi doświadczeniami z Wami na korcie.

Tenis 10 – Polski Związek Tenisowy
Polski Związek Tenisowy

#radośćztenisa