sezon zimowy 2023/2024

ITF WORLD TENNIS TOUR JUNIORS

Jesteśmy niesamowicie podekscytowani 🥳, bo już w sobotę – 28 października, przywitamy niezwykłych młodych zawodników z całego świata, którzy przejdą kwalifikacje oraz rozegrają na naszych kortach swoje pierwsze spotkania w ramach International Tennis Federation Mariupol Cup! 🎾

Nie wątpimy, że będą to rozgrywki na najwyższym poziomie i tym samym chcemy serdecznie zaprosić do śledzenia naszego profilu oraz kibicowania osobiście z klubowych trybun. 😊✊

Czas trwania rozgrywek w ramach turnieju ITF Juniors Mariupol Cup planowany jest do 4 listopada.
Ze względu na to wydarzenie korty Akwawit będą wyłączone z użytku dla klientów indywidualnych.
Za niedogodności przepraszamy. 😉

Wierzymy, że ponowne ugoszczenie zawodników w ramach ITF World Tennis Tour Juniors jest niezmiernym zaszczytem dla naszego klubu i razem z nami będziecie śledzić tenisowe starcia na światowym poziomie! 👀 🌍